
Щітка кільцева INTERTOOL BT-6150
149 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- Немає в наявності
- Код: BT-6150
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка кільцева INTERTOOL BT-6150

Діаметр щітки: 150 мм
Тип дроту: рифлений дріт
Швидкість обертання: 6000 об/хв
Діаметр дроту: 0,3 мм
Діаметр посадкового отвору: 32 мм
Застосування: для дерева, бетону, металу та лакофарбових покриттів
Вага: 0,583 кг
Об'єм: 0,001098 л
< img alt="" src="https://images.ua.prom.st/1864443523_w640_h2048_infografika_tovara_3.jpg?fresh=1&PIMAGE_ID=1864443523" style="width:620px;height:80>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр щітки | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.625 кг |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Діаметр дроту | 0.3 мм |
| Об`єм | 0.001098 л |
| Застосування | для дерева, бетону, металу та лакофарбових покриттів |
| Швидкість обертання | 6000 об/хв |
| Тип дроту | рифлений дріт |
- Ціна: 149 ₴




