
Тент туристичний 2х3 міцний водонепроникний
780 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- Немає в наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний тент – це незамінна річ у поході, адже такий навіс відмінно захистить від сонця чи дощу. Підходить для встановлення перед наметом як тамбур, або над наметом для додаткового захисту. Також може використовуватись як ще одне дно під намет.
Поставляється в чохлі для зручного зберігання та транспортування.
- 8 точок кріплення вітрових розтяжок посилені армованою тканиною
- Міцний, зносостійкий, стійкий до стирання та розриву
- Не пропускає ультрафіолетове випромінювання
- Герметичні шви
- Площа покриття: 12 м2
- Матеріал: поліефірна тканина з покриттям PU
- Розмір: 300 х 400 см
- Розмір у складеному вигляді: 30 x 30 см
- Вага: 870 г
Увага: Лот складається тільки з тенту та не укомплектований стійками, кілочками чи іншими додатковими аксесуарами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Оливковий |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Прямокутна |
| Вага | |
| Вага | 0.5 кг |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 10 см |
| Длина в упаковке | 20 см |
| Ширина в упаковке | 30 см |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 115 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 780 ₴










