
Колесо змінне для плиткореза з віссю INTERTOOL HT-0348
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- Немає в наявності
- Код: HT-0348
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Різальний елемент підходить для моделей плиткорізів INTERTOOL: HT-0342, HT-0347. Призначений для точного різання плитки, забезпечуючи чіткість і акуратність у кожному зрізі.

Якісний і зносостійкий
Міцна сталева конструкція гарантує довгий термін експлуатації ролика, стійкість до інтенсивного використання. Точне оброблення різальної крайки забезпечує високу ефективність різання. Завдяки простій системі заміни різального елемента, продовжується термін експлуатації вашого плиткореза.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.016 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішнього отвору | 6 мм |
| Діаметр колеса | 16 мм |
| Об`єм | 0.000142 л |
| Сумісність | HT-0342 - HT-0347 |
| Тип | колесо для плиткоріза |
| Товщина колеса | 2 мм |
- Ціна: 49 ₴


