
Зубило для каменю HEX 30*410 мм, ширина 75 мм. INTERTOOL SD-0463
499 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- Немає в наявності
- Код: SD-0463
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення



Призначення
Зубило-лопатка INTERTOOL призначене для демонтажних робіт і буріння міцних абразивних матеріалів, як-от цегла, бетон, піноблок, камінь та ін. Використовуються спільно з відбійними молотками.

Ефективна робота
Оптимальна геометрія робочої частини долота у формі лопатки дає змогу швидко й ефективно відколювати плитку, штукатурку, пробивати тверді матеріали, створювати отвори під комунікації в стінах та ін. Виготовлено долото зі сталі С40, що забезпечують високу продуктивність і тривалий термін експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.824 кг |
| Довжина зубила | 410 мм |
| Об`єм | 0.001313 л |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип | зубило плоске |
| Тип кріплення | HEX |
| Тип сталі | С40 |
| Ширина основи | 30 мм |
| Ширина робочої частини | 75 мм |
- Ціна: 499 ₴




