
Ножиці для стрижки чагарнику, 715 мм INTERTOOL FT-1107
379 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наявності
- Код: FT-1107
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення



Ефективна робота
Класичний площинний гілкоріз застосовується для обрізання зайвих гілок у дерев та кущів. Його робоча частина складається з верхнього потужного леза та нижнього упору зігнутої форми. Завдяки своїй конструкції він відсікає зелені гілки без задирок, що дуже сприятливо позначається на їх подальшому загоєнні.

Комфорт та надійність
Ручки, довжиною 580 мм, дозволяють дотягуватися до гілок всередині крони, а гумові накладки на ергономічних руків'ях не дають інструменту вислизати з рук. Таким гілкорізом зручно працювати навіть тривалий час, оскільки демпфер на стику гасить вібрацію від удару.
Якісна збірка доповнює позитивні емоції від роботи цим інструментом, нічого не скрипить та не хитається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.25 кг |
| Довжина леза | 85 мм |
| Загальна довжина | 0.7 мм |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Об`єм | 0.003075 л |
| Тип | площинний |
- Ціна: 379 ₴





