
Валік Синтекс 180*48*8 INTERTOOL KT-4460
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 574-47-89
Киевста
- +380 (93) 170-30-63life
- +380 (50) 412-80-10Vodafone
- В наявності
- Код: KT-4460
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довгий ворс валика "синтекс" INTERTOOL KT-4460 дозволяє добре вбирати фарбу та рівномірно розподіляти її по робочій поверхні. Використовується для робіт на грубих поверхнях, наприклад, при фарбуванні фасадів, водо-дисперсійними фарбами та фарбами на основі хімічних розчинників. Має тривалий термін служби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина валика | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.072 кг |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 8 мм |
| Довжина ворсу | 18 мм |
| Об`єм | 0.000630 л |
| Тип | синтекс |
- Ціна: 50 ₴




